DUYURU

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun! Gururla... // Çocuk ve Ergen Psikiyatristimiz Sn. Sebla Gökçe profesör kadromuza katıldı. // Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde tüm muayenelerimiz ücretsizdir. // Medikal Estetik Birimimiz hizmet vermeye başlamıştır.

Maltepe Üniversitesi

Tıp Fakültesi Hastaneleri

Maltepe Üniversitesi, 1991 yılında, "Anaokulundan Üniversiteye" sloganıyla eğitim hizmetine başlayan Marmara Eğitim Kurumlarının başarılı eğitim geçmişinin son halkasıdır. İstanbul Marmara Eğitim Vakfı (İMEV) tarafından 9 Temmuz 1997 tarih ve 4282 sayılı kanunla kurulan Üniversite, 2547 sayılı kanunun vakıf ve yükseköğretim kurumlarına ilişkin yasa ve yönetmelik hükümlerine tabi bir kamu tüzel kişiliğidir.

1997

KURULUŞ YILI


Türkiye halkının sağlığını korumak, herkesin kolay ulaşabileceği kaliteli ve uygun maliyetli sağlık hizmeti için çalışmak, meslek ahlakını korumak, tıp eğitiminin her alanında söz söylemek üzere çalışmalarını devam ettirmek anlayışını benimseyerek, hastalarımızı güncel teknoloji ve bilimin ışığıyla aydınlatıyoruz.

25+YIL

Sağlıkta Kalite
TARİH VE DENEYİM

Deneyimli Akademik Kadro

163

ÖĞRETİM ELEMANI
PERSONEL

1000+

Haberler & Makaleler

app_image
 • Evde Uzman Doktor

  logo
 • Evde Covid-19 Testi

  logo
 • Evde Hemşirelik Hizmeti

  logo
 • Evde Yara Bakımı

  logo
 • Evde Laboratuvar

  logo
 • Evde Sonda Takma

  logo

Evde Sağlık

Uygulamamız

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri, tüm branşlardaki uzman ekipleriyle ihtiyaç duyduğunuz Evde Sağlık hizmetleri için her zaman sizinle.

Devamını Oku