DUYURU

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun! Gururla... // Çocuk ve Ergen Psikiyatristimiz Sn. Sebla Gökçe profesör kadromuza katıldı. // Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde tüm muayenelerimiz ücretsizdir. // Medikal Estetik Birimimiz hizmet vermeye başlamıştır.

Evde Sağlık

Evde Sağlık

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri, tüm branşlardaki uzman ekipleriyle ihtiyaç duyduğunuz Evde Sağlık hizmetleri için her zaman sizinle.

Bölüm Hakkında

Evde sağlık hizmetlerimiz, hastalarımızın sağlık ve tedavi sürecine tam olarak hakim, deneyimli doktorlarımız ve sağlık ekibimizle birlikte yürütülüyor. Hastaların ihtiyacına göre uzmanlarla yapılan değerlendirmelerin ardından tedavi planları hazırlanıyor. Hasta ve yakınları talep ettiği sürece tüm sağlık ve bakım sorunlarına yönelik çözümler, üst düzey standartlarda sunuluyor.

Amacımız kişilerin kendilerini iyi hissettikleri evlerinde sağlıklarını kazanmalarıdır.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi güçlü hekim kadrosu ve donanımlı altyapısı ile hayatın birçok evresinde karşılaşılabilecek tüm sağlık ihtiyaçları için güvenilir ve konforlu çözümleri bilimin güvencesinde üretmektedir.

 

Evde Hizmetler

Evde Uzman Doktor  icon

Evde Uzman Doktor

Hastaneye gelemeyecek durumda olan hastalarımız için onların rahatını bozmadan, tamamen evlerinin rahatlığında olacak şekilde doktor hizmeti sunuyoruz.

Evde Covid-19 Testi icon

Evde Covid-19 Testi

Covid-19’un yayılmasını önlemek için hasta olduğunu düşünen kişinin kendini izole etmesi büyük önem taşımaktadır. Bunun için hastalarımıza uzman ekibimizle birlikte evde PCR testi hizmeti sunuyoruz.

Evde Hemşirelik Hizmeti icon

Evde Hemşirelik Hizmeti

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri olarak Evde Sağlık kapsamında sunduğumuz Evde Hemşirelik Hizmeti ile serum takma, kan verme, pansuman gibi hizmetleri ihtiyaç duyan hastalarımıza sunuyoruz.

Evde Yara Bakımı icon

Evde Yara Bakımı

Hastaların yarasının iyileşmesi için doğru bakım çok önemlidir. Evde Yara Bakımı hizmeti ile yara bakımı konusunda uzman ekiplerimizi yaranın yönetimi ve daha çabuk iyileşmesi için evinize gönderiyoruz. Tüm aşamaları Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri’nin ilgili bölümleri ile koordinasyon içinde yürütüyoruz.

Evde Laboratuvar icon

Evde Laboratuvar

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri’nde çeşitli sebeplerden hastaneye gelemeyecek durumda olan hastalarımızın evlerine giderek, uzman ekiplerimizce tahlil ve tetkikleri için gerekli olan kan alma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Evde Sonda Takma icon

Evde Sonda Takma

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri, Evde Sağlık Hizmeti kapsamında ihtiyaç duyan hastalarımıza uzman ekiplerimizce Evde Sonda Takımı hizmeti veriyoruz.