DUYURU

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun! Gururla... // Çocuk ve Ergen Psikiyatristimiz Sn. Sebla Gökçe profesör kadromuza katıldı. // Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde tüm muayenelerimiz ücretsizdir. // Medikal Estetik Birimimiz hizmet vermeye başlamıştır.

Misyon Vizyon

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz

Üniversite hastanesi olmanın getirdiği yerel, ulusal ve evrensel yükümlülüklerin bilinci ile varlığını sürdüren Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri olarak hasta hak ve memnuniyetini temel ilke edinmenin yanı sıra çalışanların haklarını da önemseyen bir politika izlemek, sahip olduğu hizmet standartlarında sürekli iyileştirme yaparak kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak ve ülkenin sağlık sorunlarını bilen çağdaş hekim ve hemşireler yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Üniversite hastanesi olmanın getirdiği yerel, ulusal ve evrensel yükümlülüklerin bilinci ile varlığını sürdüren Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri olarak güçlü bir ekip anlayışı ile sağlık hizmetinde güvenilir, bilimsel, etik yaklaşım sağlamak, tıbbi teknolojideki gelişmeleri takip ederek sağlık hizmetinde kaliteye ve mükemmele ulaşmaktır.