DUYURU

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun! Gururla... // Çocuk ve Ergen Psikiyatristimiz Sn. Sebla Gökçe profesör kadromuza katıldı. // Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde tüm muayenelerimiz ücretsizdir. // Medikal Estetik Birimimiz hizmet vermeye başlamıştır.

Kalite Politikamız

Üniversite hastanesi olmanın getirdiği yerel, ulusal ve evrensel yükümlülüklerin bilinci ile varlığını sürdüren Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri olarak kalite politikamız;

Sağlıklı bireylerin gereksinimleri olan yararlılığı ve maliyet etkinliği kanıtlanmış koruyucu sağlık hizmeti uygulamalarını hizmeti alanların memnuniyetini göz önünde bulundurarak sunmak, Hastaların tercih edeceği laboratuvar, acil servis, poliklinik, klinik ve yoğun bakım ortamlarını yaratarak kanıta dayalı, nitelikli tedavi hizmetlerini hasta ve yakınlarının memnuniyetini sürekli ölçerek sağlamak, Hemşirelik hizmetlerinde periyodik eğitimler ve sürekli iyileştirme ile kliniklerde, yoğun bakımlarda en yüksek nitelikli yatan hasta bakımını gerçekleştirmek, Periyodik anketlerle çalışan memnuniyetini sürekli izlemek ve çalışanların kalite yönetimine katılımını teşvik etmek suretiyle istihdam için tercih edilebilir hastane ortamını yaratmak, Toplam kalite yönetimi anlayışı gereğince hizmeti alana odaklı, performansları izlenen sürekli iyileştirilen süreçlerle şeffaf bir hastane yönetimi modelini benimsemektir.