DUYURU

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun! Gururla... // Çocuk ve Ergen Psikiyatristimiz Sn. Sebla Gökçe profesör kadromuza katıldı. // Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde tüm muayenelerimiz ücretsizdir. // Medikal Estetik Birimimiz hizmet vermeye başlamıştır.

Makaleler

Addison

Addison

Addison hastalığı ya da adrenal yetmezlik durumu, toplumda çok fazla görülmeyen bir hastalıktır. Vücut tarafından belirli hormonların yeterli miktarda üretilemediği durumlarda ortaya çıkar. Tüm yaş gruplarında ortaya çıkabilen bu hastalık cinsiyete bağlı oluşmaz. Peki adrenal yetmezlik durumu nedir, çeşitleri nelerdir, nasıl tedavi edilir?

Apandisit Hastalığı

Apandisit Hastalığı

Apandisit nedir, belirtileri nelerdir ve nasıl tedavi edilir gibi sorular ve cevapları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Arı Sokması

Arı Sokması

Arı sokması durumunda ne yapılır, arı sokmasına ne iyi gelir gibi sorular ve cevapları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İrritable Bağırsak Sendromu

İrritable Bağırsak Sendromu

İrritabl Bağırsak Sendromu (IBS), huzursuz bağırsak sendromu olarak da bilinen, sindirim sistemiyle ilgili bir bozukluktur.

Yağ Bezesi (Lipom)

Yağ Bezesi (Lipom)

Yağ bezesi yani lipom nedir, belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir gibi sorular ve cevapları için şimdi sitemizi ziyaret edebilirsiniz.