Online Randevu

Evde Sağlık

50 tıbbi birimimiz ve 146 öğretim elemanından oluşan akademik kadromuz ile
sağlık sorunlarınıza son teknoloji ekipmanlar ile çözüm buluyoruz.

Bölüm Hakkında

Evde sağlık hizmetlerimiz, hastalarımızın sağlık ve tedavi sürecine tam olarak hakim, deneyimli doktorlarımız ve sağlık ekibimizle birlikte yürütülüyor. Hastaların ihtiyacına göre uzmanlarla yapılan değerlendirmelerin ardından tedavi planları hazırlanıyor. Hasta ve yakınları talep ettiği sürece tüm sağlık ve bakım sorunlarına yönelik çözümler, üst düzey standartlarda sunuluyor.

Amacımız kişilerin kendilerini iyi hissettikleri evlerinde sağlıklarını kazanmalarıdır.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi güçlü hekim kadrosu ve donanımlı altyapısı ile hayatın birçok evresinde karşılaşılabilecek tüm sağlık ihtiyaçları için güvenilir ve konforlu çözümleri bilimin güvencesinde üretmektedir.

Hizmetlerimiz

EVDE UZMAN HEKİM

Evde uzman doktor hizmetine ihtiyaç duymanız halinde bütün uzmanlık alanlarından hekimlerle evde konsültasyon hizmeti alabilirsiniz. Evinizin sıcaklığında ziyaret eden uzman hekimler alanlarıyla ilgili teşhis ve tedavileri düzenler, ev ortamında yapılabilecek olan tıbbi testleri ve girişimleri uygulayabilirler. Tıbbi durumunuzun gerektirmesi halinde düzenli ziyaretlerle hastalıklarınızın kontrol ve takibini yaparlar.

EVDE HEMŞİRELİK HİZMETİ

Evinizin rahatlığında 12 saatlik, 24 saatlik ya da uzun dönemli hemşirelik hizmetleri alabilirsiniz. Sertifikalı hemşirelerimizle evinizde birebir hemşirelik desteği vererek, tedavi ve bakım sürecinin maksimum kalitede uygulanmasını sağlıyoruz.

EVDE COVİD-19 TESTİ

Evde PCR, Covid -19 belirtileriniz varsa ya da virüse yakalanıp yakalanmadığınız konusunda şüphe duyuyorsanız PCR testinizi istediğiniz adreste yaptırabileceğiniz bir hizmettir.

EVDE LABORATUVAR

Evinizde, günlük yaşamanızın akışını bozmadan, güncel teknolojik donanıma sahip taşınabilir görüntüleme cihazlarımızla görüntülemelerinizi gerçekleştiriyoruz. Ultrason ve doppler’den röntgene pek çok radyolojik işlemi gerçekleştirmek için biz sizi ziyaret ediyoruz.

EVDE SONDA TAKMA

İdrar sondasının evde takılabilmesi mümkündür. Steril şartlarda idrar sondasını hastanın yatağında takmakta ve değişimini yapmaktadır.

EVDE YARA BAKIMI

Yara bakımı, profesyonel olarak yara bakımı eğitimi almış hekim ve yardımcı sağlık personeli tarafından verilmelidir.

EVDE AMELİYAT SONRASI KONTROL MUAYENESİ

Uzman Doktorumuz ve ekibimiz tarafından ameliyat sonrası takibiniz evinizde yapılabilmektedir.